Chorvatsko-letní dovolená

28. listopadu 2017 v 11:13 | Liška |  Cestování
Může se zdát,že v Chorvatsku byl snad každý čech.Někteří tam jezdí každé prázdniny.Já jsem ještě do roku 2015 o Chorvatsku mohla jedině snít.Navštívila jsem sice jiné země u Středozemního moře.Ale i tak mě fascinovala ta křišťálová voda,která na mnoha místech Chorvatska je.A také jejich překrásné památky.

Poštěstilo se mi a o prázdninách jsme s kamarádkou vyrazily až úplně do dolní části k ostrovu Korčula.Nemohla jsem se dočkat,až se tam podíváme.A až okusím moře,pizzu s mořskými plody a víno.
No mé nadšení opadlo hned druhý den,kdy jsem se spálila.Za dalších pár dní mě vypadla čerstvě střelená náušnice.A já idiot si ji cvakla zpátky.Do ještě nezahojeného vpichu...Uhnala jsem si otravu krve.
Po zbytek dovolené jsem si ránu čistila vodkou a přežívala na Ibalginech.Ucho mě čím dál víc otékalo a bolelo.Kolem se začaly tvořit uzliny,všude po krku.Nemohla jsem pořádně natočit hlavu a sklonit ji.

Nebyla to sice ideální dovolená,ale snažila jsem si užívat nová místa jak jen to šlo.Navštívila jsem Korčulu,vychutnávala si pizzu s mořskými plody a i popíjela po večerech víno.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.