Anime a útěk od reality

11. prosince 2017 v 18:02 | Liška |  Myšlenky
Ráda vzpomínám na doby,kdy jsem se nazývala otaku a dnem i nocí sledovala anime a četla mangu.Snila jsem o cestě do Japonska a o tom že se stanu mangakou-budu kreslit a psát mangu.

Vlastnila jsem nejrůznější anime suvenýry,pokoj měla vylepený obrázky mých oblíbených anime a kreslila jsem pouze v manga stylu.
Začalo to celkem nevinně,kdy sestra byla ještě mimino a každý večer sledovala na Animaxu Červánka.Koukala na to u mě v pokoji,takže jsem po očku koukala s ní :) Potom jsem si Animax pustila o víkendu u babičky a začala na něj koukat do noci.
A tak to začalo.Prožívala jsem všechny příběhy od Naruta,po Hellsing a nořila se do nejrůznějších světů až po uši.
Neměla jsem v té době jednoduché dospívání.Šikana ve škole,problémy doma,...Potřebovala jsem někam uniknout.A anime svět byl ideální.
Začala jsem blogovat a seznámila se s dalšími otaku.V té době jsem vlastnila svůj nejúspěšnější blog,který existuje dodnes.

S postupem let se ale můj život měnil a s ním i mé myšlení a pohled na svět.A s tím mě opouštěl zápal pro anime,mangu a Japonsko.
Vím že každý dospíval jinak.Nekouřila jsem,nepila,nechodila po zábavách.Místo toho jsem hodiny proseděla u počítače,nebo u televize a sledovala desítky anime.Nakreslila jsem desítky obrázků a přečetla desítky manga komixů.Měla jsem tu čest poznat kopu stejně zapálených lidí a mám na to všechno super vzpomínky.
Dnes si občas ráda něco přečtu z mangy,nebo když mě zaujme nějaké anime tak se na něj mrknu.A Japonsko je pro mě stále překrásnou a zajímavou zemí a kdybych měla tu možnost,neváhala bych se tam podívat :)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.