Jsem Metalhead!

16. prosince 2017 v 10:36 | Liška |  Myšlenky
Nápad na sepsání tohoto článku se mi honí v hlavě už pěkně dlouho.Ale to nevadí.

V takovém tom metalovém/rockovém prostředí jsem vyrůstala.Dá se říct.Otec mi do sluchátek,jako miminu,pouštěl Nirvanu,Kiss a další pořádnou muziku.Moje máma je milovnice kolébky metalu,Finska.Dává přednost severským kapelám jako Nightwish,Sonata Arctica,atd.
Co jsem poprvé v rádiu zaslechla song od Linkin Park,což bylo někdy v mých osmi letech,začala jsem víc tíhnout k tvrdé hudbě.
Nesnáším mainstreamovou hudbu.Nikdy jsem neměla pochopení pro to,co za zvratky dokáže americký hudební průmysl pustit do světa.
A přesto jsem se zbláznila do amerického/anglického metalu a rocku.Jenže je rozdíl mezi např. Metallicou a např.Justinem Bobrem (pardon,Biebrem.Nebo jak.).Tohle je prostě 100 a 0,co se týče poslouchatelnosti.

Na střední jsem se skamarádila se spolužačkou která,stejně jako já tehdy,zbožňovala Linkin Park.A tak jsme své nadšení z jejich tvorby sdílely společně.Jízdy autem s naplno puštěnými songy,jako Place For My Head nebo By Myself,byly naprosto epické :))

V dalších letech jsem se víc a víc seznamovala s dalšími kapelami a rozšiřovala svůj seznam srdečních záležitostí a oblíbených.
Začala jsem se i víc oblékat "stylově",protože jsem si to díky práci mohla dovolit :D
Jen jedno mé obrovské a naprosto děsivé mínus...Nikdy jsem nebyla na žádném vystoupení mých nej kapel...Jo...Já,dlouholetý fanoušek LP,jsem se nikdy nedostala na jejich koncert.
Nebo Avenged sevenfold.Taky tu byli a já nic...A mohu pokračovat.
Jednou se ale na nějaký koncert,nebo fesťák,dostanu.To si slibuji!
A taky se naučím hrat na elektrickou kytaru!!!

A jaké kapely nejvíc poslouchám?
Moje TOP 5 vypadá asi takto:
1.Avenged Sevenfold
2.Slipknot
3.Rammstein
4.Linkin Park
5.Brnig Me The Horizon

Často si ale pouštím i jiné interprety,např.:Kiss,Iron Maiden,Metallica,...Zkrátka všechno co dobře zní :)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.