Mé blogové začátky a současnost

5. prosince 2017 v 11:29 | Liška |  Myšlenky
Na své první blogerské krůčky si vzpomínám už jen mlhavě.Pamatuji si,jak jsem úplnou náhodou narazila na blogové stránky.Už si ani nevzpomínám o čem byl.Ale nejspíš byl plný obrázků.Zaujala mě představa vlastního blogu a tak jsem klikla na Chci také blog.Kolik mi tenkrát bylo?Myslím že tak dvanáct,možná třináct.

Vím jen,že jsem byla hrozně tupá a nedokázala se prokousat aktivací a prvním přihlášením a tak můj úplně první blog zůstal ladem :D Asi za rok jsem se odhlodala k novému startu a tak začala má blogerská historie.
První blogy byly vzhledově i obsahově katastrofa,když si to tak všechno dnes vybavím.Přidávala jsem různé obrázky a nesmyslné kecy.No strašné...Byla jsem ještě děcko,neměla jsem pořádné zájmy a tak byly mé blogy o fantasy obrázcích a zkopírovaných recenzích na mé první anime seriály,kterým jsem pomalu začala propadat.Vznikl můj první anime blog.Stal se ze mě otaku s představou emigrace do Japonska.Stanu se mangakou a budu slavná.Takové jsem měla sny.Mé layoutové schopnosti povýšily s novým programem PhotoFiltre.Naučila jsem se různé fígle včetně tvorby rozcestníků.Hodně jsem se inspirovala jinými blogerkami.Našla jsem si spoustu blogových kamarádů a sdíleli jsme svá nadšení z anime,mangy a Japonska.Vydrželo mi to nějaké čtyři roky.Dokázala jsem u blogu prosedět třeba celý den a přidávat jednu zkopírovanou recenzi,nebo obrázky jako na běžícím páse.

Pak jsem se posunula dál.Zkoušela jsem blogy s různými zaměřeními,ale žádný nevydržel.Vyzkoušela jsem nejrůznější témata.Od zvířat,přes deníčky až po vaření,atd.S postupujícími roky mé zkušenosti rostly,stejně tak psaní vlastních recenzí a zážitků.
Jen si ponechávám skrytou tvář.Myslím že blogování je o tom,podělit se se světem o své názory,příběhy,tvorby,apod.
Nerozumím některým uživatelům,kteří dovedou do jednoho článku nasázet hned několik svých fotografií a ani své vlastní soukromí si neudržují.
Ale to je každého věc.Já se soustředím především na svůj spisovatelský a vyjadřovací um.Mé největší přání je,psát obsáhleji a držet se vlastní tvorby.Takže příjimám jakoukoli smysluplnou kritiku :)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.