Moje vlastní cesta

10. ledna 2018 v 10:07 | Liška |  Myšlenky
V životě jsem zažila spoustu chvil,kdy jsem si přála být jako ostatní.Byla jsem malá a neuvědomovala jsem si,že když se budu snažit jít s davem,nebudu to já.Budu jen cosi,co nechce vybočovat z řady abych se necítila sama a měla kolem sebe něco jako přátelé.

Má snaha o zapadnutí se vždy setkala jen s výsměchem.Nedokázala jsem být někým jiným.Vždy se mě příčila představa falešných masek.Proč si hrát na něco co nejsme?Proč se řídit tím co právě letí,co je in a co se nosí?Proč se zajímat o věci jen proto,abychom se nelišili a nestali se terčem posměchu pro ostatní?
Vždy jsem se snažila být sama sebou.Dělat věci co mě baví,říkat to co si myslím,nosit si co uznám za vhodné.A výsledek je ten,že mám opravdové přátelé a čistou mysl.
Rozhodnu se že ze sebou začnu něco dělat,ale udělám to po svém.Zjistím si všechny potřebné informace a jdu do toho.A výsledky se dostavují.Bez problému.
Občas mě ale dostihne nějaká ta schýza typu vypadám otřesně,chovám se jak blb a podobně.Ale to rychle přejde.Mám přátelé kteří mě podrží.

Nevidím jediný důvod chovat se jako stádo ovcí.Znám spousty lidí kteří se také řídí sami sebou a jsou úspěšní a oblíbení.Tak proč podporovat mainsteam?

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.